نمایش دادن همه 3 نتیجه

پاک کننده دو فاز چشم

محلول پاک کننده آرایش چشم دوسه، دارای دو فاز است. فاز اول این محلول موجب سهولت در پاک کردن آرایش می شود و وجود فاز دوم برای ایجاد حس تمیزی و تازگی پوست است. عدم پاکسازی مواد آرایشی چشم ها همچون ریمل و خط چشم از مهمترین دلایل آسیب های چشمی است؛ پس بهتر این است که با استفاده از یک پد و یا پنبه خشک آغشته شده به این محلول، از بروز مشکلات چشمی جلوگیری کرد. همچنین این پاک کننده ویتامینه بوده و باعث تامین رطوبت اطراف چشم می شود.

پاک کننده شیر و عسل

شاید از جهت اینکه اهل آرایش نیستید تصور می کنید تنها یک کرم مرطوب کننده برای دست و صورت و هر از گاهی یک کرم ضد آفتاب برای مراقبت از پوست شما کافی باشد، ولی بهتر است بدانید حتی اگر از هیچ لوازم آرایشی استفاده نمی کنید، برای مراقبت از پوست خود و پیشگیری از کک و مک در سنین بالاتر، باید از یک پاک کننده مناسب صورت استفاده کنید. پاک کننده شیروعسل دوسه علاوه بر اینکه حلال خوبی برای پاک کردن مواد آرایشی است، قابلیت پاک سازی پوست و خاصیت آنتی باکتریال را نیز دارا می باشد. وجود عصاره شیر و عسل، پوست را کاملا تغذیه کرده و رطوبت آن را نیز حفظ می کند. همچنین این محصول دارای حالت کرمی است و خواص روشن کنندگی شیر و سفت کنندگی عسل را داراست. ترکیب طبیعی فوق العاده شیروعسل باعث داشتن پوستی لطیف می شود. پاک کننده شیر وعسل دوسه حاوی عصاره شکوفه ی شبدر، شیر ،عسل، لسیتین و انواع ویتامین B میباشد. این محصول حاوی ترکیب بومادران و برگ درخت توسکا است که به روشن تر شدن آن کمک کرده و از خشکی پوست جلوگیری می کند.

تونر آلوورا

اغلب خانم ها برای پاک سازی آرایش خود از صابون و سایر مواد شستشو دهنده استفاده می کنند، استفاده مکرر از این روش باعث عدم تعادل Ph پوست می شود. با ایجاد حالت بیش از حد قلیایی یا اسیدی پوست، امکان آسیب دیدگی و تورم آن افزایش می یابد. ممکن است برخی از آلودگی های روی صورت تنها با شستشوی پوست از بین نرود، تونر آلوئه ورا دوسه آلودگی های باقی مانده را پاکسازی می نماید. علاوه بر آن، تونر رطوبت از دست رفته پوست را باز میگرداند و سطح اسیدیته و Ph پوست را متعادل می نماید. در واقع تونر زمینه استفاده از سرم ها و کرم های دیگر را فراهم می کند و مواد معدنی و ویتامین های پوست که با شستشوی صورت از بین رفته اند را نیز تامین می نماید. این تونر دوسه فاقد الکل و حاوی عصاره آلوئه ورا طبیعی و گل رز است که اثر مرطوب کنندگی و سفت کنندگی پوست را دارا می باشد. پلی‌فنول موجود در آلوئه ورا مانع از رشد باکتری های خاص که علت عفونت در بدن است، می گردد. این محصول به علت دارا بودن کلاژن و آلانتوئین، رطوبت و حالت پوست را حفظ می کند و موجب تقویت، لطافت و شادابی پوست می گردد. این تونر گردش خون را در پوست تحریک می کند و منافذ باز پوست را کاهش می دهد و پوست به آرامی بازسازی می شود؛ همچنین برای سفر و مواقعی که دسترسی به آب امکان پذیر نیست، مناسب است.